Bezkontaktný teplomer

Bezkontaktný teplomer na odmeranie teploty behom pár sekúnd bez fyzického kontaktu s meraným, CE.

Uľahčite si meranie teploty pri chrípke alebo nachladnutí. Bezkontaktný teplomer dokáže behom sekundy zmerať teplotu vám alebo vášmu dieťaťu. Vďaka kvalitnému senzoru je meranie naozaj presné – odchýlka +/- 0,1 °C. S istotou tak dokážete určiť a dohliadnuť na zvýšenú teplotu alebo horúčku.

Teplotu zmeria i v spánku. Teplomer používa na meranie infračervený lúč. Ten je na rozdiel od ortute úplne bezpečný a predovšetkým rýchly. Informácie o teplote získate do 0,5 sekundy. Údaje sa zobrazia na veľkom, podsvietenom displeji. Nie je teda problém malému zmerať teplotu aj v spánku. Displej tiež reaguje na vysokú teplotu a v prípade horúčky zmení svoju farbu.

Použijete ho každý deň. Okrem teploty tela dokáže zmerať aj ďalšie objekty a povrchy – napríklad dojčenskú stravu alebo čaj. Vďaka tomu si môžete byť istí, že sa vy ani vaše dieťa nespáli. Bezkontaktné meranie je navyše absolútne hygienické. Ideálna vzdialenosť pre meranie je 5 až 15 centimetrov.

Vydrží roky a ľahko sa ovláda. Meranie pomocou IR technológia je veľmi úsporné. Jedna sada batérií vystačí až na 40 tisíc meraní. Ovládanie zvládne každý – meranie prebieha stlačením jediného tlačidla. Ihneď po vybalení je teplomer pripravený na použitie. Žiadna kalibrácia, žiadne zdržanie, ihneď meriate. Celý teplomer má praktické, ľahko prenosné telo.99€ bez DPH (118,80€ s DPH) / ks

Objednávka >>>